Skip to content

Autoryzowany Dealer Ineos Grenadier Team Długołęka

INEOS_www_#16

O Grupie Team

Team Group, w którego skład wchodzi właśnie Grenadier jest następcą małej firmy motoryzacyjnej powstałej na fali przemian rynku polskiego po 1989 roku. Zaczynaliśmy jako hurtownia części zamiennych, która po paru latach przekształciła się w dealera samochodów.

Współpracowaliśmy z przedstawicielami wielu marek japońskich i europejskich takich jak: Italmot, Mazda Motor Poland, Ascot Auto, Smorawiński, Nissan Poland, Suzuki Motor Poland, JLR. Najtrwalszym związkiem okazała się trwająca do dzisiaj współpraca z Land Roverem, która dodatkowo stała się bazą do produkcji pojazdów specjalnych.

Dzisiaj dział „Samochody specjalne” stanowi w pełni wyodrębnioną działalność wykorzystującą pojazdy bazowe różnych marek oraz własne konstrukcje.

W 2015 roku podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu i rozszerzeniu naszej oferty o samochody i motocykle BMW. W połowie 2016 r. rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii naszej firmy otwierając nowoczesny kompleks przygotowany dla długoterminowej współpracy z BMW, JLR oraz POLARISEM.

INEOS_www_#7

Dealer Ineos Grenadier

TEAM INEOS Grenadier – to nowo powstały autoryzowany dealer marki INEOS Grenadier, którego siedziba mieści się w Długołęce przy ulicy Wrocławskiej 56.

Pasja do samochodów, konstrukcji i nowinek motoryzacyjnych trwa z nami do dziś. Dlatego właśnie podjęliśmy decyzje o nawiązaniu współpracy z marką INEOS Grenadier.Samochód w naszym mniemaniu to idealne połączenie wszystkich elementów naszej firmy.

Konstruktorzy Grenadiera to pomysłodawcy legendarnego już Defendera, z którym rozpoczynaliśmy swoją historię z Land Roverem. Silnik i skrzynia biegów BMW z którymi pracujemy od 2015 roku. Dodatkowo tworzymy pojazdy specjalne, stworzone do pracy w najcięższych warunkach pod ziemią

Grenadier łączy to wszystko, a my jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie pomoże tej marce pozytywnie odnaleźć się na rynku polskim.

Zapraszamy do nowo otwartego salonu w Długołęce, a my zrobimy wszystko, żebyście mogli Państwo razem z nami zbudować TEAM INEOS Grenadier.