Autoryzowany Dealer Ineos Grenadier Team Długołęka

O grupie Team

Team Group, w którego skład wchodzi właśnie Grenadier jest następcą małej firmy motoryzacyjnej powstałej na fali przemian rynku polskiego po 1989 roku. Zaczynaliśmy jako hurtownia części zamiennych, która po paru latach przekształciła się w dealera samochodów.

Współpracowaliśmy z przedstawicielami wielu marek japońskich i europejskich takich jak: Italmot, Mazda Motor Poland, Ascot Auto, Smorawiński, Nissan Poland, Suzuki Motor Poland, JLR. Najtrwalszym związkiem okazała się trwająca do dzisiaj współpraca z Land Roverem, która dodatkowo stała się bazą do produkcji pojazdów specjalnych.

Dzisiaj dział „Samochody specjalne” stanowi w pełni wyodrębnioną działalność wykorzystującą pojazdy bazowe różnych marek oraz własne konstrukcje.

W 2015 roku podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu i rozszerzeniu naszej oferty o samochody i motocykle BMW. W połowie 2016 r. rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii naszej firmy otwierając nowoczesny kompleks przygotowany dla długoterminowej współpracy z BMW, JLR oraz POLARISEM.

Dealer Ineos Grenadier

TEAM INEOS Grenadier to autoryzowany dealer marki INEOS Grenadier, którego siedziba mieści się w Długołęce przy ulicy Wrocławskiej 56.

Pasja do samochodów, konstrukcji i nowinek motoryzacyjnych trwa z nami do dziś. Dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z marką INEOS Grenadier. W naszym mniemaniu ten samochód to idealne połączenie wszystkich elementów naszej firmy.

Konstruktorzy Grenadiera to pomysłodawcy legendarnego już Defendera, z którym rozpoczynaliśmy swoją historię współpracy z Land Roverem. Znamy silnik i skrzynię biegów BMW, w które jest wyposażony INEOS, bo pracujemy dla marki BMW od 2015 roku. Dodatkowo, tworzymy pojazdy specjalne, stworzone do pracy w najcięższych warunkach pod ziemią.

Grenadier łączy to wszystko, a my jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie pomoże tej marce pozytywnie odnaleźć się na rynku polskim.

Zapraszamy do salonu w Długołęce, a my zrobimy wszystko, żebyście mogli Państwo razem z nami zbudować TEAM INEOS Grenadier.

Twoja przygoda czeka!

Witamy w INEOS Grenadier Team, gdzie innowacja spotyka się z pasją do jazdy terenowej. Nasz Grenadier to więcej niż samochód terenowy. To symbol wytrzymałości i stylu, który zdobywa serca kierowców na całym świecie.

Przekonaj się, co sprawia, że Grenadier jest liderem w swojej klasie, umawiając się na jazdę testową. Odkryj wolność i adrenalinę, jaką oferuje jazda poza utartymi szlakami. 

Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją przygodę z Grenadierem już dziś. Twoja przygoda czeka.

Skontaktuj się z nami

Doradca sprzedaży

Wojciech Matusiewicz

Kierownik sprzedaży

Agnieszka Rak

Marketing Manager

Amadeusz Groń