W sierpniu 2023 roku, Plaża Centralna w Kołobrzegu zamieniła się w arenę niezapomnianego spektaklu podczas V edycji regat Planet Baltic SUP Race, trwających od 4 do 6 sierpnia. W tym wyjątkowym wydarzeniu z dumą uczestniczyliśmy jako Team INEOS Grenadier, pełniąc rolę partnera.

Nasza marka, znana z bezkompromisowego samochodu off-roadowego 4X4, stworzonego do pokonywania trudności i czynienia niemożliwego możliwym, podzielała ducha rywalizacji i wytrwałości, który towarzyszył zawodnikom podczas regat. Podobieństwo między naszym samochodem a uczestnikami jest jasne – oboje doskonale rozumiemy koncept prawdziwego wysiłku i pokonywania przeszkód.

Chociaż podróż z Długołęki, gdzie znajduje się nasz salon, do Kołobrzegu nie była krótka, to zdecydowanie było warto.

Zawody zgromadziły reprezentantów z 11 krajów, a Organizatorzy wraz z Team INEOS Grenadier i innymi partnerami, stworzyli  niepowtarzalną atmosferę, gdzie energia rywalizacji i entuzjazm były widoczne gołym okiem. Każda chwila była intensywna, pełna ekscytacji i wzajemnego wsparcia.

Jako sponsor nagród w biegu Long Distance na 10 000 m, wspieraliśmy zawodników, jednocześnie prezentując nasze pojazdy wszystkim zainteresowanym zarówno w Kołobrzeskiej Marinie jak i na plaży, dając Grenadierowi tym samym szansę zabłysnąć po raz pierwszy na Pomorzu.

Już teraz wiemy, że V edycja nie była naszą ostatnią.